9 Şubat 2015 Pazartesi

Vagabond Günceli


Merhaba arkadaşlar yine bir güncel ile buradayız. Bu hafta güzel bir güncelimiz var elimizden geldiğince tüm serilerden bölüm vermeye çalıştık ve bu hafta güzel bir haber var. Uzun zamandır Manga-ka'sı Takehiko Inoue tarafından ara verilen Vagabond serisinin yeni bölümü de bu haftaki güncelimizde var. Umarım artık ara vermeden bu seriye devam eder ve bizde Türkçe'ye çevirmeye devam edebiliriz. 

Bu hafta bir de duyurum var. Son zamanlarda malumunuz güncel günü sürekli Pazartesi'ye kayıyor. Bugün de olduğu gibi. Ve bundan dolayı bizde artık güncel günümüzü Pazartesi'ye alma kararı aldık. Önümüzde ki haftadan itibaren günceller artık Pazartesi günleri gelecek.

Ayrıca ÇOK ACİL TECRÜBELİ EDİTÖR ihtiyacımız var. Peki neden tecrübeli, ben hevesli biriyim bana öğretemez misiniz derseniz. Elbette öğretiriz ama şöyle bir durum var. Başvurduktan sonra çoğu kişi 1-2 hafta sonra ortadan kayboluyor. Ne bir şey demeden ne de bir haber vermeden yapıyorlar bunu. Ve bu sadece öğrenenler için değil bilip başvuran kişiler içinde geçerli. O yüzden diyeceğim şu ki arkadaşlar 1-2 hafta sonra ortadan kaybolacaksanız lütfen bizim VAKTİMİZİ ÇALMAYIN. Eğer gerçekten bu işi yapmak istiyorsanız ve bize vakit ayırabilecekseniz başvurun.

Sanırım bugünlük bu kadar yeter. Keyifli okumalar...

- Iron Man

Berserk: 329-332

City of Darkness II: 25

Feng Shen Ji III: 38-40

Hajime No Ippo: 605-606

Liar Game: 154

Like a Wolf: 37-41

Sanctuary: 54-56

Shin Angyo Onshi: 44

Twelve Nights: 40

Vagabond: 323

6 yorum:

 1. Güncel için çok teşekkürler. Her hafta bu kadar istikrarlı ve kaliteli bir şekilde güncel veren başka bir grup yok bunu ciddi söylüyorum. Ellerinize sağlık gerçekten. Umarım Nisekoi'de bir an önce devam eder.

  YanıtlaSil
 2. Yeni bolumler icin cok tesekkur ederim!

  YanıtlaSil
 3. Güncel için teşekkürler. Emeği geçenlerin eline sağlık.

  YanıtlaSil
 4. Güncel için çok teşekkürler. Her hafta olduğu gibi mükemmelsiniz.

  YanıtlaSil
 5. Diğer serilerden listemde olan var ama okuduklarım Nisekoi ve Berserk. Yani bana yine malzeme var :) Çok teşekkürler özverili çalışmalarınız için. Editör sıkıntınızı da bir an önce çözmeniz dileğiyle. Saygılar, sevgiler Tortuga.

  YanıtlaSil
 6. Elinize saglik yine mukemmel seriler var birde online okumaya koyarsaniz cok sevirim pc olmadigi icin mecburen k.b

  YanıtlaSil