16 Kasım 2015 Pazartesi

Law of Nisekoi


Yeni bir güncelden daha herkese merhaba. Bugün sizleri güzel bir güncel bekliyor o yüzden fazla uzun yazmayacağım. Öncelikle başlıktan da anladığınız (Anladınız mı gerçekten?) Like a Wolf serimizi sonunda bitirdik. Çok dedim okuyun güzel seri diye, artık bu vesileyle okuyabilirsiniz. Güncelden sonra cilt olarak yüklerim indirecekler için kolaylık sağlar. Seride emeği geçen herkese tek tek teşekkür ediyorum. Bir başka webtoon'da daha görüşmek dileğiyle. Onun dışında güncel isminde bahsi geçen diğer konu Nisekoi. Evet editörümüz yeyip içerek sizler için tam 9 bölüm sunuyor. Artık bunun üzerine kendilerine bir teşekkürü eksik etmezsiniz. Girls of the Wild's de geçen hafta söylediğimiz üzere güncele geldi tekrardan. Bugün çıkan bölümü saymazsak güncel işte. Öte yandan 6 bölüm de Blade of the Immortal sunuyoruz, seri eski hızına kavuşacağına inanıyorum. Bu arada hiç başvuran olmadı ama tekrar etmek istiyorum HAJIME NO IPPO serisi için çok acil çevirmen gerekmektedir. Lütfen başvurunuz.

Billy Bat: 146-147

Blade of the Immortal: 131-136

Feng Shen Ji III: 68

Girls of the Wild's: 207-209

Like a Wolf: 98-99

Nisekoi: 166-174

17 yorum:

 1. Güncel için teşekkürler elinize sağlık

  YanıtlaSil
 2. Sanki Blade serisinin sonu gözüktü. Blade serisi ve güncel için çok teşekkürler.

  YanıtlaSil
 3. Ellerinize sağlık :) Emeği geçen arkadaşlara Teşekkürler :)

  YanıtlaSil
 4. eyvallah tortuga.

  YanıtlaSil
 5. emekleriniz için çok teşekkürler

  -ilker

  YanıtlaSil
 6. Teşekkürler Nisekoi editörü :D

  YanıtlaSil
 7. teşekkürler hepinizin eline sağlık

  YanıtlaSil
 8. Feng Shen Ji için teşekkürler. Emeğinize sağlık

  YanıtlaSil
 9. elinize sağlık arkadaşlar çok sağlam bir seriyi daha türkçeye kazandırdınız allah kolaylık versin. Edit: Modern terörizm göz önünde durmaz. anlayana :)

  YanıtlaSil
 10. Nisekoi için çook teşekkürler. Ellerinize sağlık.

  YanıtlaSil
 11. Teşekkürler, emeği geçen herkese. Takip etmediğim seri yok. Like a Wolf a tavsiyen üzerine başladım, demek bitti. Tüm seriler için teşekkürler. Feng, Girls, Wolf güncelden. Umarım diğerlerini de okuma vaktim olur.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Like a Wolf okunmayı hak eden bir seri gerçekten ve sonuca ulaştık artık herkes okuyabilir. Onun dışında Blade of the Immortal kesin başla derim eğer okumuyorsan.

   Sil
 12. Bölümler için teşekkürler

  YanıtlaSil