19 Kasım 2015 Perşembe

İngilizce Eğitimi Dersleri


Her insanın kendi anadili dışında öğrenmeleri gereken belli yabancı dilleri öğrenmeleri gerekmektedir. İnsanların dil öğreniminde sabırlı ve istekli davranmaları gerekir. Yabancı dil dendiğinde akla öncelikli olarak İngilizce gelmektedir. İngilizce öğreniminde en çok kullanılan konuşarak öğren sitesi kişilere dil öğreniminde büyük fırsatlar sunmaktadır. Herhangi bir kurum ya da kuruluşa gitmeye gerek duymadan direk kendi ders alanınızı oluşturarak İngilizce öğreniminizi gerçekleştirebilirsiniz. Dersler internet ortamında işlenmektedir. Siteye girdiğiniz de ilk yapmanız gereken kendinize göre bir paket programı seçmektir. Bu konu da siteyi arayarak gereken bilgilerin alınması sağlanır. Paket programlar kişilerin İngilizce seviyelerine göre belirlenmektedir. Paketin seçilmesi için derslerin nasıl işlendiğini öğrenmek gerekir. Özellikle bu konu da sitede bulunana formun doldurulması sağlanarak ücretsiz deneme derslerine katılabilirsiniz. Formu doldurup kısa zamanda direk sizlere dönüş sağlanacaktır.

Site içerisinde anadili İngilizce olan hocalar tarafından ders verilmesi büyük bir avantajdır. Hızlı ve pratik bir öğrenim sağlanmaktadır. Sitede sadece İngilizce dersi verilmektedir. Dilin en iyi şekilde öğrenilmesi sağlanır. Site içerisinde pek çok konu da bilgi alınmaktadır. Özellikle kelime ezberleme yöntemleri, en çok kullanılan İngilizce kelimeler, aylar- günler- mevsimler, bağlaçlar ve edatlar, İngilizce zamanlar, pratik yapma siteleri ve daha pek çok konu da bilgi alabilirsiniz. Bu açıdan siteden aradığınız bilgi yazılarak kolayca bulunması sağlanmaktadır. Sitede öğrencilerin isteklerine ve vakitlerine göre bir program hazırlanmaktadır. Her yaş grubuna hitap eden site kişilerin yaşlarına ve seviyelerine göre ayrılmaktadır. Program öğrencilerin seviyeleri belirlendikten sonra ayrılmaktadır. Siteden başarı hikayelerini okuyarak siteden alınana eğitimden ne kadar memnun kalındığını öğrenebilirsiniz.

Burçlara baktığımız da yılın belli tarih aralığına ait burçlar bulunmaktadır. Toplamda 12 burç vardır ve burçlar ateş, hava, toprak ve su grubu olarak ayrılmaktadır. İngilizce burçlar ve özelliklerine bakıldığında ise öncelikle koç- Aries özgür ve cesaretli olan insanların özelliklerini içerir. Boğa- Taurus güvenilir ve arzu ettikleri durumları ulaşmak için çaba sarfederler. İkizler- Gemini enerjik ve çok yönlü bir kişiliğe sahiptirler. Yengeç- Cancer güvenmek isterler ama macera ararlar. Aslan- Leo fedakâr nazik ve cömert kişilerdir. Kolay kızabilirler. Başak- Virgo aklı ön planda tutup her anı planlama özelliğine sahiptirler. Terazi- Libra pahalı zevkleri vardı ve kazanmak için oldukça hırslılardır. Akrep- Scorpio yoğun kişilerdir ve sorgulamayı severler. Nezakat ve sadakat özelliklerine sahiptirler. Yay- Sagittarius- hayata bakış açısı pozitiftir. Bazen umursamaz olabilirler ama eğlenmekten hoşlanırlar. Oğlak- Capricorn hırslı ve tutkulu kişilerdir. Hayatlarını kontrol altında tutmayı severler. Kova- Aquarius başkalarının kendi hakkında ne düşündüklerini önemsemezler. Yeni fikirler üretmeyi severler. Balık- Pisces son derce duygusal olan kişiler gerçeklikten kaçmak isterler. İyi bir arkadaş ve iyi bir dinleyicilerdir. Kişilik özelliklerini oluşturan burçlar kişilerin doğum tarihlerine göre belirlenmektedir.Hiç yorum yok:

Yorum Gönder