29 Haziran 2015 Pazartesi

Veda Günceli


Merhaba arkadaşlar. Güncel isminden de anlaşılacağı üzere bugünde bir kişi aramıza veda ediyor. Grubu kapatmıyoruz yanlış anlaşılmasın. Veda eden kişi önemli bir kişi. Tortuga kurulduğundan beri kalan benim haricimde son kurucu Iron Man. Aldığı bir kararla grubu bıraktı buna saygı duyuyoruz. Kendisine verdiği emeklerden ötürü çok teşekkür ediyoruz, yolun açık olsun. Umarım geri dönersin.

Iron'ın gidişiyle onun serilerini ben üstleneceğim gibi duruyor. Geçen haftaki önemli güncelde de belirtmiştik çok acil çevirmen arıyoruz diye geri dönüş olmadı. Hala arıyoruz, lütfen başvurun.

Bunun dışında güncel aşağıdaki gibidir, Variante kaldığı yerden devam ediyor umarım kısa sürede bitiririz. MangaYatta grubu ile ortak devam edeceğimizi söylemiştik onlara da yardım ettikleri için tekrar teşekkür ediyorum. Haftaya görüşmek dileğiyle iyi okumalar.

- NiTian ErXing

Girls of the Wild's: 185-188

Like a Wolf: 89

Nisekoi: 141

Shin Angyo Onshi: 49

Variante: 05-07

9 yorum:

 1. Girls of the Wild's için teşekkürler çok güzel bölümlerdi :)

  YanıtlaSil
 2. Emeklerin için teşekkürler İron Man .
  Gün içinde sağolun.

  YanıtlaSil
 3. Teşekkürler emeği geçenlere ve geçmiş olanlara.

  YanıtlaSil
 4. Iron Man'e çok teşekkür ederiz,eminim ki kendince sebebleri vardır. Tüm emekleri ve yaptıkları hep bizde kalıcak. Umarım tekrar döner.

  YanıtlaSil
 5. Shin Angyo Onshi 49 yerine 48 çıkıyor daha önce 48 yayınlanmamış mıydı?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Düzelttim, yanlış link vermişim. Teşekkürler bilgilendirdiğin için.

   Sil
 6. gerçekten çok teşekkürler sizde olmasanız benim gibi ingilizcesi olmayanlar nasıl okuycak...ayrıca parasızlıktan türkçe manga alma durumu olmayanlar.. gerçekten hepinize ayrı ayrı çççooooookkkkk ARİGATOOOO

  YanıtlaSil