27 Haziran 2016 Pazartesi

Bir Ramazan Günceli


Vee bir güncelden daha herkese merhaba. Umarım bulunduğunuz şehir serindir. Çünkü bizim burası püfür püfür esiyor :)

Bugün MangaYatta ile girdiğimiz ortak seri Zennou no Noa'dan 3 bölümümüz var. 16 bölümlük bu kısa seri ilgi çekici görünüyor. Başlayın derim. Öte yandan tamamlamamıza çok az kalan Assassination Classroom'dan ve sonunda yine güncele gelen Girls of the Wild's serimizden ikişer bölüm var. Haftayı birer bölümle kapatan Nisekoi ve Rookies'i de es geçmiyoruz. Haftaya bayram zamanı. Büyük bir ihtimalle güncel vermeyiz. Verirsek de birkaç bölümlük bir güncel olur. Güncel bölümler olur yani.

Ve son olarak Berserk konusuna değinmek istiyorum. Sanırım yaklaşık 6 aydır yeni bölüm çıkmıyordu. Berserk takipçileri zaten beklemeye alışkın. Geçtiğimiz günlerde de 344. bölüm çıktı. Berserk'i İngilizce'ye çeviren grup Evil Genius'tur. Her zaman onlardan yaptık ve her zaman onlardan yapmaya devam edeceğiz. Evil Genius çevirene kadar bizden Berserk çıkmayacak.

- NiTian ErXing

Assassination Classroom: 66-67
(Çeviri: Zk / Edit: Duman)

Girls of the Wild's: 240-241
(Çeviri: Eijin-Mr. Manhua / Edit: Yasha)

Nisekoi: 223
(Çeviri: Zk / Edit: Sorumsuzca)

Rookies: 38
(Çeviri: YcD44 / Edit: Viveyn)

Zennou no Noa: 01-03
(Çeviri: DarkMP / Edit: Daredewill)

7 yorum:

 1. Güncel için teşekkürler gençler. Ellere kollara sağlık. Yeni seri alacak mısınız diye yine bezdirici bir soru sorayım dedim :) 20 CB bitince demiştiniz gerçi 2 yeni seri aldınız da alırken yine bize sorma durumu olur mu diye şeyettiydim :) neyse kolay gelsin diyip köşeye çekileyim :)

  YanıtlaSil
 2. Emekleriniz için Teşekkürler :) Valla bu sıcakta bile güncel veriyorsunuz değerinizi bilmeyen ne olsun :)
  Ellerinize sağlık :) Seviliyorsunuz :)

  YanıtlaSil
 3. güncel için teşekkürler

  -ilker

  YanıtlaSil
 4. (yagmur) mangalarda emeği geçen tüm arkadaşlara çok teşekkür. yeni seyirli olsun en azından 16 bölümlük bir şekilde biter. hadi bakalım tüm ekibe kolay gelsin.

  YanıtlaSil