25 Nisan 2016 Pazartesi

Yine Güncel


Bu da böyle bir güncel işte. Bence gayet güzel bir güncel. Geçen haftalarda 2 dev gibi seriyi bitirdik ama gösterilen ilgi beklediğimizin çok çok aşağısındaydı. Bizi tekrar tekrar düşünmeye itiyor bu gibi durumlar. Feng Shen Ji'nin yüzlerce okuru vardı ama 20-30 tanesini anca görebiliyoruz. Sizden istediğimiz tek şeyi bile karşılayamıyorsanız biz niye sizin isteklerinizi karşılayalım? Keza Blade of the Immortal da da öyle. Vagabond'dan daha iyi bir samuray serisi olan Blade of the Immortal'a o kadar mı ilgi gelecekti. Bu video da size bir uyarı olsun, keyifsiz okumalar.

- NiTian ErXing

20th Century Boys: 187-189
(Çeviri: Smoker / Edit: Tombe)


Girls of the Wild's: 230-231
(Çeviri: Mr. Manhua / Edit: Yasha)

Liar Game: 166
(Çeviri: Metrage / Edit: Sorumsuzca)

Nisekoi: 214
(Çeviri: Zk / Edit: Sorumsuzca)

Shin Angyo Onshi: 64
(Çeviri: Zk / Edit: Bagaracchi)

34 yorum:

 1. güncel için teşekkürler elinize sağlık

  YanıtlaSil
 2. Ulaa şu wilds'ten bir sürü insan varken neden o nedenn. Güncel için teşekkürler.

  YanıtlaSil
 3. güncel için teşekkürler

  şahsen alındım Blade of the Immortal ve Feng Shen Ji güncellerine yorum atanlardan birisiyim ama genel olarak keyifsiz okumalar diyorsun :( her yorumun sonunda da işaretlediğim gibi ben robot değilim ! ( ben saksı değilime döndü birazcık ) :))

  -ilker

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. 20-30 kişiye dahilsin işte :(

   Sil
  2. takılıyorum öyle işte devrimci ağabey :) biz bize yeteriz gerisini takmayın kafanıza zaten Türkiye anime manga vs ülkesi değil ama yine de merak etmeyin emekleriniz biliniyor :)

   -ilker

   Sil
  3. sen alınma ilker kardeş. kızma. öpüyoruz seni yanaklarından...
   zk

   Sil
  4. saygılar hocam :)

   -ilker

   Sil
 4. Ellerinize sağlık arkadaşlar.

  YanıtlaSil
 5. harika bir site olduğunuzu zaten biliyorsunuz :)... emeğinize sağlık... her şey gönlünüce olsun.

  YanıtlaSil
 6. Günceller için elinize sağlık.

  YanıtlaSil
 7. Bir emeğiniz var bunu hepimiz takdir ediyoruz zaten. Ama bu emek karşısında bizim tek yapabileceğimiz teşekkür olunca belli bir süre sonra da bunu yapmamaya başlıyoruz. İnsanın canı yeni çıkan bölüm hakkında onu okuyanlarla tartışmak istiyor. O bölümü çıkaran, emek veren insanlarla sohbet etmek istiyor. Şu anki sistem ise bunları yapmaya pek olanak sağlamıyor. Aramızda ki iletişimin soğuk olmasına sebep oluyor. Bu yüzden de yazmamaya başlıyoruz, okuyup geçiyoruz. Eğer, aramızdaki iletişimin daha etkin olmasını sağlayacak bir formül bulabilirseniz(forum,chatango gibi) etkin olan okuyucu sayısı çok daha fazla olacaktır. Manga çeviri yapanlar içerisinde en çok yorum alan gruplardan biri sizsiniz. Yorum gelmemesi moralinizi bozmasın yani.Şahsen ben böyle düşünüyorum.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. İnanın tek istediğimiz teşekkür. Ve dediğiniz gibi sohbet ortamı oluşturmak gerek. Siteye geçtiğimizde o işe de bir el atmayı planlıyoruz, umarız tutar. Teşekkürler güzel yorumun için.

   Sil
 8. Şöyle bir şey var bilinçli okumak var bilinçsiz okumak var.Direk robotların bunu çevirip editlediğini sanan var,bunun insan tarafından çevrilip editlendiğini bilip okuyup geçen var,bunun hem insan tarafından çevrilip editlenip emek verip bu emeğe karşı teşekkür etme gereğini duyma saygısını gösteren azınlıkta olan kitle var.Bu 3.kitle ilk 2deki kitleyi 100 kez katlayıp arasına kazandırması dileğiyle.

  Emeğiniz için Teşekkürler arkadaşlar :) Ellerinize kollarınıza sağlık :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bizde öyle umuyoruz. Keşke herkes bilinçlense bir şeylerin farkına varsa. Gruplar kapandıktan, iş işten geçtikten sonra harekete geçmeye çalışıyorlar ama iş çoktan geçmiş oluyor.

   Sil
 9. Güncel için özellikle nisekoi ve girls için teşekkürler Ellerinize sağlık :))

  YanıtlaSil
 10. Siz bırakın en iyisi bu işleri.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Kızdın mı bize? Ay, kıyamam...
   Zk

   Sil
  2. bıraktıklarını varsay daha da siteye girme olsun bitsin

   -ilker

   Sil
 11. hepiniz yeterince takdir alıyorsunuz ancak bu kadar az teşekkür geldi diye bu tepkinin verilmesi biz okuyuculara laf sokulması size yakıştıramadım. sizi bayadır takip ediyorum bir çok çevirinizi okudum ancak bir teşekkür yazılmadığı için bu tepki yanlış oldu. ben yorum yazan bir adam değilim. facebook bile kullanmıyorum emeğinize teşekkürler. ama sizi takip edenlere bence biraz ayıp oldu

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Yıllardır yapıyoruz bu işi ve tek beklediğimiz teşekkür. Çeviri gelmediğinde buralar dolardı FSJ nerede şu nerede bu nerede diye. Seriyi tamamlıyoruz ama aldığımız geri bildirim 20-30 anca. Bu mu bizim hak ettiğimiz değer? Biz moralle çalışıyoruz. Moral olmayınca nasıl bir şeyler yapmamızı beklersiniz ki..

   Sil
  2. beklentiniz noktasında birşey söylemiyorum bu işi hepiniz gönüllü olarak yaptığınızı da biliyorum ancak sizler bizler tarafından takdiri zaten gördüğünüzü ve bir çok insanın sitenizi takip ettiğinin farkındasınızdır. Bazılarımız yeni serileri yeni yeni okuyor 2 aydır sitenizi takip ediyorum ve tamalanmış serilerinizi okuyorum sizi mangatr keşfettim güzel seriler tamamlamışsınız hepsine bakıyorum orda teşekkür yazısı yazdım burda okuduklarıma yazma şansım yok çünkü güncel değiller. ben beklentinize değil verdiğiniz tepkiye üzüldüm sadece

   Sil
 12. Bölümler için teşekkürler blade ve feng sheng bölümlerini okumuștum ama teșekkür etmemiștim șimdi özür diliyorum

  YanıtlaSil
 13. Yaay gençler güncel için çok teşekkürler ellerinize sağlık :)) bilhassa da nisekoi için :) bu arada yeni seri almayi düşünüyor musunuz bu aralar. 2 seriyi bitirdiğiniz için sorayım dedim. O seriler içinde yine ayriyeten teşekkür edeyim. Başlamayı düşündüğünüz seri var mı ?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Selamlar, şu anda arka planda bir serimiz yok. 20th Century Boys bittikten sonra ancak bir seri alacağız. Onun dışında eldeki serileri azaltmaya uğraşıyoruz şu an için. İyi okumalar~

   Sil
  2. Anladımm :) teşekkürler cevap için. İşini kaliteli yapan bir grupsunuz gerçekten. Bir çok shounen ve seinene bakıp keşke bunu da tortuga alsa diyoruz ama tabi çok zor hepsini almak biz de aldığınızla iktifa ederiz sıkıntı yok :) neyse bizde century boys u bekleriz yeni seri için :) kolay gelsin.

   Sil
  3. Güzel yorumun için teşekkürler :) Hepsini alamayız elbet ama bir takım güzel işler daha başaracağız.

   Sil
 14. Liar game için teşekkürler

  YanıtlaSil
 15. güncel için tşkler elinize sağlık

  YanıtlaSil
 16. Süpersiniz elinize sağlık çok teşekkürler. Allah razı olsun ve Miraç Kandilinizde mübarek olsun.

  YanıtlaSil