9 Şubat 2016 Salı

Bugün Varız Yarın Yağız Günceli


Bir pazartesi güncelinden daha herkesi selamlıyorum! (Çaktırmayın salıya geçmişiz ama olsun) Öncelikle çok güzel bir güncel bekliyor sizleri. Hemen güzel haberleri vererek başlayayım ve güncel başlığından başlayayım. Ekibimize iki adet editör katıldı. Bir kişi daha katıldı ancak henüz çevirisi gelmedi onun :) Neyse bu iki editör arkadaşımız Yağız ve Fatih, 20th Century Boys'un düzenlemesini üstlendiler. Ve ilk güncel için 7 bölüm verdiler. Büyük çoğunluğu Yağız arkadaşımız üstlendiği için güncele de onun adını vermek istedik! Her birinize tekrardan hoş geldiniz diyoruz... Ve Çeşme/Dalyan'dan tüm okuyucularımıza yeni editörümüzün selamı var!

Güncelin bir diğer güzel haberi ise Berserk! Geçen haftalarda söylediğim gibi bugüne yetiştirmeyi başardık 2 bölümü de. Artık yaza kadar Berserk yok! O yüzden yavaş okuyun...

Blade of the Immortal saflarında 5 bölüm çıkıyor. Doya doya okuyabilirsiniz. Ayrıca 160. bölümde eksik sayfaları da hallettik yakında o bölümü tekrar vereceğiz, sorun yok.

Ve Feng Shen Ji! Tekrardan güncelde söz verdiğim gibi. 3 aya kadar bu serininde sonunu göreceğiz. Üzücü ancak böylesine bir seriyi Türkçeye kazandırdığımız için hala mutluyum.

Girls of the Wild's 2 bölüm geliyor yine her zamankinden. Yalnız özellikle bu 2 bölüm çok güzel, haftayı iple çekeceğinize eminim okuduktan sonra...

Billy Bat, Shin Angyo Onshi ve Usagi Drop'ta birer bölümle kapatıyorlar haftayı. Shin Angyo Onshi çevirisini bu bölümden sonra Zk üstlenecek. Kısa sürede o serininde sonunu göreceğiz gibi görünüyor. Praise Zk!

Evet bugünlük de bize ayrılan sürenin sonuna gelmedik. Çünkü Mediafire bozuk. O yüzden Mega'ya yükledim tüm bölümleri. Zaten oraya da geçecektim de neyse işte.. Bu haftalık oradan indirin güncel bölümleri... Hadi keyifli okumalar, yorum atmayı unutmayın!

- NiTian ErXingTüm Bölümler!: İNDİR

17 yorum:

 1. Dolu dolu bir güncel olmuş. Ellerinize sağlık.

  YanıtlaSil
 2. Güncel için teşekkürler elinize sağlık

  YanıtlaSil
 3. Harbi çok güzel bir güncel olmuş, tabi güzel insanların günceli de güzel oluyor. :D Güncel için çok teşekkürler. Tek rakibiniz Beyaz Lotus Klanı... :D

  YanıtlaSil
 4. Güncel harikaymış, Teşekkürler. :)

  YanıtlaSil
 5. güncel için çok teşekkürler

  -ilker

  YanıtlaSil
 6. Büyük güncele büyük teşekkürler :=)

  YanıtlaSil
 7. Eyvallah tortuga

  YanıtlaSil
 8. öncelikle yeni katılan arkadaşların şimdi ki ve gelecekteki emekleri için teşekkür ederiz, umarız ki uzun süreli bir birliktelik olur. Tortuga yı her daim takipteyiz iyi ki varsınız :)

  YanıtlaSil
 9. yeni gelenler hoş gelmiş.. güncel için teşekkürler :)

  YanıtlaSil
 10. Emek harcayan herkese teşekkürler.

  Feng Shen Ji tam hız devam ediyor, insan sabırsızlanıyor sonunu görmeye

  YanıtlaSil
 11. İndirme sitesimi değişti telefondan indiremiyorum ve emeği geçen herkese teşekkürler

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. mediafire çökmüş, bu sebeple megaya geçiş yapılıyor. android telefonlarda megadan indirme yapabilmek için, meganın android uygulamasını indirmek gerekiyor. uygulamayı yükleyip, bölümleri indirebilirsin telefonundan da...
   zk

   Sil