20 Ocak 2016 Çarşamba

Çizgi Roman Güncesi: Kane & Lynch


Bir ara güncelden daha herkesi selamlıyorum. Hazır bitirmişken ve hafta sonu güncel vermeyeceğimiz için, böyle bir ara güncelde vermek istiyorum bu güzide seriyi. Kane & Lynch oyununu bilmeyeniniz yoktur elbette. Geçen sene bu zamanlarda ilk bölümünü tamamlamıştım. Eski ekip arkadaşımız BuDu ile başlamıştık ve tamamlayacaktık. Lakin ilk bölümünü attıktan sonra BuDu'nun sırra kadem basması ve ardından nedenini anlamadığımız şekilde bizleri silmesi ile rafa kalkmıştı. Ama yarım bırakmak istemediğim için ekipten Zk arkadaşımız üstlendi ve kalan 5 bölümü çevirerek seriyi tamamladık. 1 yıl sonra da olsa tamamlamanın fuck the gururunu yaşıyoruz. Herkese keyifli okumalar diliyorum, bir başka çizgi roman güncesinde görüşmek dileğiyle~

- NiTian ErXing

Kane & Lynch: 01-06

2 yorum:

 1. Bilmiyorum. Oyunlardan hiç anlamam, bu yüzden olsa gerek. XD Kusuruma bakmayın ama manga'ya yani çizgi romana bakacağım. En kısa sürede okumayı planlıyorum.

  Elinize sağlık arkadaşlar.

  - CloudT

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Teşekkürler, bak tabii. Çizgi romanlarda farklı bir hava sunuyor. Kane & Lynch de ayriyeten güzellerdir, iyi okumalar :)

   Sil