21 Temmuz 2013 Pazar

3. Sezon Müjdesi


Merhaba arkadaşlar yeni bir güncel ile yine karşınızdayız. Bu hafta Crows, Akame Ga Kiru! ve Maken-X yok önümüzdeki hafta bir sıkıntı çıkmazsa yeni bölümler gelicek merak etmeyin. Bu hafta aramıza katılan yeni bir çevirmen arkadaşımız var. İlk projesi ise Boichi`nin Present isimli One Shot`u oldu. Öncelikle ona bir hoşgeldin diyelim ve gelecek projelerinde başarılar diliyorum. Son olarak bu hafta Vagabond yetiştiremedim haftaya Vagabond`da olacak bekleyenlere duyrulur.

Evet gelelim müjdeli haberimize bu hafta Hajime No İppo`nun 3. Sezonu `nun bu sonbaharda çıkacağı duyruldu. Bu gerçekten benim gibi senelerdir animenin 3. Sezonu`nu bekleyenler için müthiş bir haber oldu ve tüm İppo severleri mutlu etti. Ve eğer merak edenler var ise Hajime No İppo projemiz sürekli devam edicektir. Animenin başlaması bu durumu hiçbir şekilde değiştirmez.

Not: Linkler konusunda MF sıkıntı çıkardığı için Skydrive`a yüklemek durumunda kaldık İDM ile indirecek olan arkadaşlar Alt tuşuna basılı tutup indirebilirler.Ve arşiv yapan arkadaşlar için ek bir bilgi olarak seriler sürekli cilt halinde güncellenmektedir. Bu yüzden düzenli bir arşiv için sürekli takipte kalın.

Iron Man

Hajime No İppo: 408-413

Feng Shen Ji: 06-08

Makai No Ossan: 111-120

Present: One Shot

2 yorum:

  1. Mangaları Skydrive yüklemeniz çok iyi olmuş.Gayet kullanıslıç.Güncel için Çok teşekkürler

    YanıtlaSil
  2. Emekleriniz için teşekkürler inş yeni bölümler en yakın zamanda gelir ^^

    YanıtlaSil