11 Temmuz 2016 Pazartesi

AC Güncel


Kısa bir aranın ardından tekrar tüm takipçilerimizi selamlıyorum. Bugünde yine aynı amaç için bir araya geldik. Öyleyse güncele geçelim...

Bugünün ilk haberi Assassination Classroom'dan oluyor. Serinin eksik kalan kısımlarını sonunda tamamladık. Ve böylelikle bir seri daha tamamen Türkçeye kazandırılmış oldu. 73'den sonrasına MangaDenizi'nden ulaşabilirsiniz. Başta çevirmenimiz Zk ve editörümüz Duman olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz.

Günün ikinci bombası; tabii ki Berserk! 344. bölümü bu haftaya yetiştirdik. Uzun bir ara vermişti ve kaldığı yerden devam ediyor. Berserk nerede diye sormayın, cevap vermeyeceğiz. Yapıldığında ekliyoruz zaten, yormayın bizi.

Bu hafta Girls of the Wild's serisinden 1 bölümle kapatıyor. Haftaya 243-244. bölümleri veririz. Öte yandan Liar Game 2 ve MangaYatta grubu ile ortak yaptığımız yeni serimiz Zenno no Noa'dan da 3 bölüm var. Böylelikle bir haftayı daha kapatıyoruz. Haftaya görüşmemek dileğiyle çünkü haftaya güncel yok. Sonraki haftada yok. Çünkü ben yokum. Tatile gideceğim, yeah! Haydi keyifli okumalar..

- NiTian ErXing

Assassination Classroom: 68-73
(Çeviri: Zk / Edit: Duman)

Berserk: 344
(Çeviri: kingroad / Edit: RownikaL)

Girls of the Wild's: 242
(Çeviri: Mr. Manhua / Edit: Yasha)

Liar Game: 170-171
(Çeviri: Metrage / Edit: Sorumsuzca)

Zennou no Noa: 04-06
(Çeviri: DarkMP / Edit: Daredewill)

12 yorum:

 1. güncel için teşekkürler sonunda Berserke kavuştuk :))

  -ilker

  YanıtlaSil
 2. Güncel için teşekkrüler :D

  YanıtlaSil
 3. Haftaya görüşmemek dileğiyle çünkü haftaya güncel yok. Sonraki haftada yok. Çünkü ben yokum. Tatile gideceğim, yeah!

  Hahahaha. İyi tatiller şimdiden.

  -Rorschach.

  YanıtlaSil
 4. Emeğiniz için Teşekkürler :) Ellerinize sağlık :)

  YanıtlaSil
 5. Ellerinize kollarınıza sağlık gençler :) nitian bizi sensiz bırakma :)) haftaya da gel bekliyoruz :) AC için de Tebrikler. Kolay gelsin :)

  YanıtlaSil
 6. (yagmur) eh ne diyelim bol bol dinlenin. keyifli tatiller!!! güncelde emeği geçen arkadaşlar emeklerinize sağlık. tortuga tatile girer.

  YanıtlaSil
 7. Ellerinize sağlık :D

  İyi tatiller Nitian!

  YanıtlaSil