29 Şubat 2016 Pazartesi

Korsan Günceli


Evet! Bir güncelden daha herkese selam olsun. Bugünde güzel bir güncelle çıkıyoruz karşınıza. Öncelikle bahsetmem gerekiyor ki bir serimizi daha bitirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Uzun bir süre önce başladığımız bu 12 bölümlük serüveni sonunda tamamlamış bulunmaktayız. Assassin's Creed IV: Black Flag! Belki bölüm sayısı azdı ama bizleri uğraştıran bir seri oldu. Bu seriyi yapmak için çeviren yabancı gruba katıldım ve biraz daha hızlanmalarını sağladım. Zaten onların creditslerine bakarsanız nickimi görebilirsiniz ;) Hatta daha onlar vermedi kalan 3 bölümü ama ben önden veriyorum, çaktırmayın. Kalan 3 bölümü çevirmede yardım eden Yandere'ye buradan da teşekkür ediyorum.

Evet geçelim diğer serilere. 20th Century Boys yine güzel bir rakamla haftayı tamamlıyor. Tam 6 bölüm! Bu serimizde çok hızlı bitecek gibi görünüyor. Ee çevirmen ve editörlerimize teşekkürü eksik etmezsiniz sizde.

Ve yine sona yaklaşan bir başka seri daha. Blade of the Immortal. Bu hafta 3 bölüm veriyoruz ve bir cildi daha tamamlıyoruz. 4 cildi kaldı bitmesine ve öbür ay tamamlanacak gibi duruyor.

Feng Shen Ji güncel bölümü hazır yine. Ve Hajime no Ippo'dan da bir bölüm çıkıyor bu haftalık. Tekrar bölümler gelmeye başlayacak yavaş yavaş. Öte yandan 2 bölüm Nisekoi ile bu seri de tekrar güncele ulaşıyor. Ve güncel bölümü çıkan son seri ise Ubel Blatt oluyor. Çıkan bölümü yaptık ve bugün veriyoruz.

Ve günün son ve en önemli konusu. Site/Bağış konusu. Öncelikle bağış yapan ve bize destek olan tüm arkadaşlara tek tek teşekkür ediyorum. Her birinizin ismini yazıp teşekkür etmek isterdim ama bu gibi durumlarda ayıp olur. Sizler biliyorsunuz zaten kendinizi. Yakında açarız gibi sitemizi, şu an düzenleniyor. İlk istediğimiz konseptte açamadık ama umarım ilerleyen zamanlarda o konsepti yapabiliriz. Bağış kısmını kapattık yeterli rakama ulaştığımız için. Ha gönlünden kopan olursa elbette IBAN'ı verebilirim :(


20th Century Boys: 158-163

Assassin's Creed IV - Black Flag: 10-12

Blade of the Immortal: 175-177

Feng Shen Ji III: 75

Girls of the Wild's: 222

Hajime no Ippo: 634

Nisekoi: 205-206

Übel Blatt: 140

Tüm Bölümler!: İNDİR

16 yorum:

 1. Bu nasıl güncel. Siz bir daha güncel vermeyin.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. http://i.hizliresim.com/Z7QV9z.jpg

   Sil
  2. hahaha :) güzel cevap elinize sağlık bu arada

   Sil
 2. Güncel için teşekkürler elinize sağlık girls tek bölüm geldi ama :D

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çevirmen kayıplarda. Şu an şehir dışında mecburen böyle oldu.

   Sil
 3. güncel için teşekkürler

  -ilker

  YanıtlaSil
 4. güncel için teşekkürler

  YanıtlaSil
 5. Feng Shen Ji ve Nisekoi için teşekkürler,ellerinize sağlık *-*

  YanıtlaSil
 6. Güncel için Tşkler ama Girl Of The Wilds 220+221 bulamadım şaşırdım 222 görünce?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Mega'ya geçtiğimiz için önce tek klasörde günceli veriyorum sonra serileri kendi klasörlerine taşıyorum. Girls'ün sayfasındaki linkten şey etmen lazım.

   Sil
 7. Umarım siteniz mobili destekldr. Arkanızdayız

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Teşekkürler. Destekliyor elbette, chat dahil mobil şekilde.

   Sil
 8. Eyvallah tortuga

  YanıtlaSil
 9. Teşekkürler

  YanıtlaSil
 10. Ellerinize sağlık. Özellikle 20th Century Boys bu kadar hızlı çıktığı için tekrar tekrar sağolun :)

  YanıtlaSil