6 Aralık 2015 Pazar

Sürpriz Güncel!


Bir güncel günü daha geldi çattı. Ve güzel bir güncel sizleri bekliyor... Öncelikle birkaç duyurum olacak. "Gereksiz şeyler"den bahsetmek istiyorum(!) Okuyanlar anladı zaten... Bizleri ve birçok manga grubunu dava edeceklermiş. Hemde ellerinde olmayan 'telif haklarından' dolayı. Bizleri sanırım salak sanıyorlar. 50 cilt sonrasının bölümlerinden dava edeceklermiş... Varsın etsinler. Tüm manga takipçileri neyin ne olduğunu elbette biliyor. Şu anlık geçmiş kayıtlarımızı temizledik ancak bölümleri indirme klasöründen hala bulabilirsiniz. Bir sıkıntı olacağından değil lakin bu gereksizlerden hala alışveriş yapmayı düşünen varsa bir kere daha düşünmelerini öneriyoruz...

Bugün güzel bir sürprizimiz var. Editörümüz Sorumsuzca yemeyip içmeyip 1 hafta içerisinde 16 bölüm vererek neredeyse Nisekoi'yi güncele getirmiş bulunmakta. Güncele şu anda sadece 3 bölüm kaldı. Bu büyük emeği karşılıksız bırakmayacağınıza inanıyoruz. Geçen hafta zaten 20. cildi tamamlamıştık bu 16 bölümü ise 21. cilt adı altında sunuyoruz sebebi ise tek tek indirmemeniz içindir. Sizi düşündük...

Onun dışında çevirmenimiz Specter bir sürpriz yapıp "1" bölüm Sanctuary çevirdi. Kendisine hiç teşekkür edilmediği için neredeyse çevirmeyi bırakmıştı. Diyor ki onu gaza getirecek hiçbir etken yokmuş... Şuna bir iki güzel söz yazında gaza gelsin bitirsin şu güzel seriyi. Yoksa boşta kalacak gibi duruyor seri.

Shin Angyo Onshi'den yine 1 bölüm ve Blade of the Immortal'dan da 4 bölüm geliyor. Çevirisi yetişmediği için Girls of the Wild's bu hafta yok. Haftaya 2 bölümü birden okursunuz...

Ve hala çevirmen arıyoruz. Sadece 1 başvuru oldu. Lütfen başvuru yapınız serileri yarım bırakmayınız. İyi okumalar...

Blade of the Immortal: 142-145

Nisekoi: Cilt-21 (180-194)

Sanctuary: 66

Shin Angyo Onshi: 57

18 yorum:

 1. güncel için teşekkürler elinize sağlık

  YanıtlaSil
 2. Teşekkürler arkadaşlar. Ellerinize sağlık.

  YanıtlaSil
 3. Specter dostumuza putin kızmazsa doğal gaz bile veririz. Güncel için emeği geçenlere çok teşekkürler

  YanıtlaSil
 4. Güncel için çok teşekkürler, berhudar olun Tortuga Çeviri.

  YanıtlaSil
 5. Güncel için teşekkürler elinize sağlık

  YanıtlaSil
 6. Erkek olsam bile seni seviyorum Specter.(Gerçi bu şefk verici mi yoksa şefk kırıcı mı düşünmek lazım.)

  YanıtlaSil
 7. bölümler için teşekkür ederim iyi ki varsınız

  -ilker

  YanıtlaSil
 8. eyvallah tortuga... okuduğum seriler arasında sanctuary de var. ama ben hiçbir seri hakkında hiçbir şey söylemiyorum. çünkü bir şey olduğunda güncel yazılarında söylüyorsunuz zaten.

  YanıtlaSil
 9. güncel için teşekkürler

  YanıtlaSil
 10. Eyvallah Tortuga elinize sağlık, o kendini bir halt sanan Gereksiz Şeyler de iyice abarttı bindiği dalı kesiyor salaklar haberleri yok. Bu tarz gruplar sayesinde iş yapıyorlar sizler olmasaydınız kime satacaktı o mangaları bilmem.

  YanıtlaSil
 11. Nisekoi için teşekkürler. Sanctuary okumuyorum ama finallerden sonra okumayı düşünüyorum bu yüzden Sanctuary içinde teşekkürler.

  YanıtlaSil
 12. Bir güncel için daha teşekkürler. Şahsen Sanctuary okumuyorum ancak az önce baktım, ilginç bir konuya sahip. Belki ileride okuyabilirim. Ha bir de Böyle "Gereksiz Şeyler"e pek kafa takmayın derim. Yediği kaba pisleme'nin tiyatrosunu oynuyorlar sadece. Neyse, bir kez daha teşekkürler.

  YanıtlaSil
 13. tesekkurler özellikle nisekoi için :)

  YanıtlaSil
 14. emeklerize sağlık harikasınız

  YanıtlaSil
 15. Hepinizin emeğine sağlık. Teşekkürler

  YanıtlaSil