30 Mart 2015 Pazartesi

Aradan Sonraki Güncel


Merhaba arkadaşlar yine bir güncel ile buradayız. Geçen hafta çeşitli şeylerin üst üste gelmesi sonucu günceli veremedik. Mecburen bu haftaya aktarmak durumunda kaldık. Bu hafta gördüğünüz üzere Battle Royale'den 2 cilt mevcut ve kaldı geriye 1 cilt. Büyük ihtimalle önümüzdeki hafta son cildi de verip seriyi tamamlarız.

Diğer serilerimize gelirsek Nisekoi yeni editörün gelmesiyle yavaş yavaş gelmeye devam ediyor. Like a Wolf serisini de çevirmeni sayesinde hızlıca ilerlettik okumayan varsa okusunlar. Shin Angyo Onshi aynı temposunda devam ediyor. Kalan serileri de elimizden geldiği şekilde vermeye devam ediyoruz.

Şimdi son olarak birkaç şeyden bahsedeceğim. Son zamanlarda Feng Shen Ji ve Hajime no Ippo'nun gelmeme sebebi tamamen benim üşengeçliğim başka bir nedeni yok. Hajime no Ippo'da ayrıca şöyle bir durum var. Seriyi çeviren Sodakazam özel işleri sebebiyle çeviriyi bırakmak durumunda kaldı. Şu an en son kaldığımız yerden sonrası için 10 küsür bölüm çevirisi var hazırda. Bu yüzden seri için bir ÇEVİRMEN ARIYORUZ. İlgilenenler Bize Ulaşın'dan başvurabilir.

Diğer bir konu ise The Breaker Yeni Dalgalanmalar serisinin 164-191 bölümleri arasını daha önce güncel yazılarında çevireceğimizi söylememe rağmen hala farklı farklı yerlerden aynı soru soruluyor. Kısacası şu güncel yazılarını az okuyun la! Keyifli okumalar...

- Iron Man

Battle Royale: Cilt-13/Cilt-14

Feng Shen Ji III: 41

Like a Wolf: 52-53

Nisekoi: 125-126

Shin Angyo Onshi: 46

The Breaker Yeni Dalgalanmalar: 165-166

12 yorum:

 1. Elinize sağlık. Teşekkürler.

  YanıtlaSil
 2. elinize sağlık :) Nisekoi'nin devam etmesi süper olur

  YanıtlaSil
 3. Elinize sağlık.Hepinize teşekkür ederim.

  YanıtlaSil
 4. Elinize sağlık. Teşekkürler!!

  YanıtlaSil
 5. Teşekkürler. Ellerinize sağlık

  YanıtlaSil
 6. Güncel için çok teşekkürler. Ellerinize sağlık. Kolay gelsin.

  YanıtlaSil
 7. Güncel için teşekkürler.

  YanıtlaSil
 8. Emeği geçen herkesin ellerine kollarına sağlık :)
  Teşekkürler :)

  YanıtlaSil
 9. Güncel için teşekkürler.Güncel fotoğrafını görünce bir hüzünlendim ya.Crows'u özledim ben :/

  YanıtlaSil