14 Aralık 2014 Pazar

Güncelin Günceli


Yeni bir güncelden daha herkese merhaba. Bu hafta söze direk Çevirmen yokluğu ile gireceğim. Çevirmen ihtiyacımız var, eğer bizlere bu konuda yardımcı olmak istiyorsanız "Bize Ulaşın" kısmından başvurabilirsiniz.


Bu hafta da normal-normal üstü bir güncel sizleri bekliyor. Assassin's Creed IV meraklıları için yeni bölümü veriyorum. Bu bölümle ilk cildi tamamlamış bulunmaktayız, seri ülkesinde 12. bölümde sona erdi. Umarım bizde bu serinin sonunu görürüz.

Bugünün bir duyurusu ise Smoker'dan geliyor. Smoker yakında askere gideceği için Battle Royale harici serilerine birkaç haftalığına ara verdi. Battle Royale çevirisi tamamlandıktan sonra diğer serilerine geçecek ve yapabildiği kadarını yapacaktır. Böylelikle o askerde olduğu süre zarfında bile onun serilerini okumaya devam edeceksiniz. Böylesine bir fedakarlık görmemezlikten gelinmemeli diye düşünüyorum.

Günün diğer önemli konusu ise Feng Shen Ji. Son haftalarda işlerimizden dolayı veremiyorduk ama bu hafta verilen bölümlerle tekrardan güncele gelmeyi başardık. Eski seyrinde devam edecektir artık.

Ve yine son haftalarda göremediğimiz Like a Wolf serimizden de bugün 3 bölüm okuyabileceksiniz. Bu seri için aramıza yeni bir çevirmen katıldı ona buradan bir kez daha hoş geldin demiş olalım.

Ve günün sondan bir önceki sürprizine de değinmeden geçmeyeceğim. Ekibimize katılan yeni arkadaşlar kısa bir korku serisi yapmak istediler ve 4 cilt 19 bölümlük Variante serisini seçtiler. Cilt olarak götüreceğiz yine. Benim ilgimi çekti korku mangası sevenlerin okuyabileceği bir seridir öneririm.

Günün Son Bombası: Assassination Classroom sevdalılarına müjde! Aranan kan bulundu. ThePumpkin'in aramıza katıldı ve Assassination Classroom serisini üstlendi. Bundan böyle çevirisi kendinden sorulacaktır, umuyorum uzun ömürlü olur ve Assassination Classroom'u güncele getirir.

- NiTian ErXing

Assassin's Creed IV: Black Flag: 06

Battle Royale: Cilt-06

Feng Shen Ji III: 28-32


Like a Wolf: 28-30

Nisekoi: 106-107

Sanctuary: 50

Variante: Cilt-01

4 yorum:

 1. Güncel gayet güzel olmuş :)
  Ekibe yeni katılan arkadaşlar hoşgeldiniz öncelikle.Variante'yi seçtiğiniz için Teşekkürler öncelikle :) merak ettiğim bir seri idi sizden okuyacaz artık :)
  Smoker adamsın valla.

  Güncelde emeği geçen arkadaşların ellerine kollarına sağlık :)
  Teşekkürler :) Sizde olmasanız ne okuyacaz biz :)

  YanıtlaSil
 2. Berserk yok :( olamaz dedim ama Variante gibi muhteşem bir manga çevirmişsiniz berserki boşverdim :D muhteşem bir ekipsiniz...

  Ellerinize Sağlık :)

  Variante süperdi ya hayla etkisindeyim çizimler çok güzel. Çeviri on numara :D

  YanıtlaSil
 3. Haha, çevirmen bu yorumu duyunca epey sevinecektir. Aynı şekilde, aynı fikirdeyim konusu sağlam.

  YanıtlaSil