30 Eylül 2014 Salı

Worst Günceli!


Bir Pazartesi güncelinden daha herkese merhaba. Bugünde güzel bir güncel sizleri bekliyor. 

Öncelikle geçen haftalarda tahmin edildiği üzere bu hafta Worst serimizi bitirmiş bulunuyoruz. Crows ile başladığımız bu serüveni Worst ile sonlandırdık. Takahashi-Sensei'nin serilerini Türkçeye kazandırmanın gururunu yaşıyoruz. Ve tabi ki büyük emektarlarımızı unutmamak gerek. Crows'dan başlayarak tüm seriyi Türkçeye çeviren Luffydesper en büyük emek sahibidir. Worst serisinde önceki editörümüz Bagaracchi'nin emeklerini de unutmayalım. Ancak asıl yıldızımız Freecss oluyor. Seriyi çok güzel sırtladı ve sonuca ulaştırdı. Çok büyük bir emeği var haftada 5-6 hatta 7-8 cilt çıkardı. Türkiye'de görülmemiş bir emektir bu. Buradan hem çevirmen hem editör arkadaşlarımızı bir kez daha tebrik ve teşekkür ediyorum, sizlerde unutmayınız.

Bu hafta farklı bir haberimiz yok, diğer serilerimizden de dolu dolu bölümler verdik. Ippo ve Feng Shen Ji takipçileri bir sonraki haftayı beklemek mecburiyetindeler. Sonraki güncelimizde onları da sevindireceğimizden eminim. Sağlıcakla kalın, keyifli okumalar.

Çok acil Tecrübeli Çevirmen, tecrübeli-tecrübesiz editör ve çevirmen kontrol yapacak arkadaşlar arıyoruz, lütfen başvurun.

-NiTian ErXing

Berserk: 289-292

Blade of the Immortal: Cilt-09

Girls of the Wild's: 156

Sanctuary: 45-47

6 yorum:

 1. Ellerinize sağlık tortuga :)

  YanıtlaSil
 2. Emeği geçen herkesin eline sağlık arkadaşlar.

  YanıtlaSil
 3. Emeği geçen herkesin eline sağlık arkadaşlar

  YanıtlaSil
 4. Elinize sağlık, yetişemiyorum okumaya. Herhalde gece vakti okuyan tek ben varım.

  YanıtlaSil
 5. Ellerinize sağlık valla Wrost insanüstü bir emeğin karşılığı ne kadar Teşekkür etsek azdır.
  Güncelde emeği geçen arkadaşlara büyük Teşekkürler :)

  YanıtlaSil
 6. Berserk ekibi çok deli ilerliyor (çevirmen ve editör). Açıkçası Berserk güncele gelince ne yapacaklar merak ediyorum :) Güncel için teşekkürler :) Ben fırsat bulup şu seinenlere başlayamasamda güncel yine güzel (Y)

  YanıtlaSil