11 Mayıs 2014 Pazar

Yeni Sezon Günceli


Merhaba arkadaşlar yeni bir güncel ile karşınızdayız. Bu hafta güncelimiz son zamanlardaki gibi biraz ufak ama napalım şu sıralar durum bu. Yaza doğru düzeleceğini umuyorum. Sizde fazla zorlamayın bizi yoksa durum üstteki gibi olabilir.

Neyse bu hafta NiTian`ın bırakması üzerine devraldığım Feng Shen Ji`nin 3. Sezonunun ilk 3 bölümü var. Böylece yeni sezona başlamış olduk. İngilizce bölümleri çıkmaya devam ettikçe bizde her hafta düzenli bir şekilde vermeye çalışacağız. Diğer serilerden de birer ikişer bölüm mevcut ve merak eden var ise bütün serilerimiz devam ettirilmekte, son güncellerde gelmemiş olmaları durduruldukları anlamına gelmiyor. Gelmeme sebepleri ya yeni bölüm çıkmamış olması yada çevirmen veya editör özel işleri olmasındandır. Yakında tekrar yeni bölümleri gelmeye başlar yani takipte kalmaya devam edin.

Son olarak uzun süredir Hajime No Ippo`dan yeni bölüm gelmiyordu. Önümüzdeki haftadan itibaren yeni bölümler gelmeye başlayacak. Keyifli okumalar...

Iron Man

Feng Shen Ji III: 01-03

Girls of the Wild's: 122

Nisekoi: 43-44

QP: 35

Twelve Nights: 19

3 yorum:

 1. Saygılar sevgiler Tortuga. Güncel için teşekkürler ahali. Hajime'de yol uzun ama yazın sanki yardıracaksınız gibi hisleniyorum :) Daha hiç izlemedim Veteransub'un seriyi baştan almasını bekliyorum. Zorlamaya gerek yok rahat takılın sınavlar önemli. Bu arada en çok takip ettiğim Manga Çeviri gurubu olmanızdan dolayı kesinleşen forum açma durumundan dolayı merakla beklemekteyim forumunuzu. Acaba tarih verebilir misiniz yada son durum hakkında bilgi? Kolay gele.

  YanıtlaSil
 2. Güncel için teşekkürler!!!!

  YanıtlaSil
 3. Güncelde emeği geçen herkesin ellerine sağlık :)
  Teşekkürler :)

  YanıtlaSil