27 Mayıs 2014 Salı

Sıradan Güncel


Merhaba arkadaşlar yeni bir güncel ile yine karşınızdayız. Bu hafta yine son zamanlardaki gibi güncelimiz pek büyük sayılmaz ama idare edeceğini düşünüyorum. Neyse gördüğünüz gibi bu hafta Girls of the Wild's`den 10 bölüm var. Güncele gelmesine çok az kaldı. 1 ya da 2 hafta içerisinde güncele geleceğini düşünüyorum. Zaten ondan sonrada yeni bölüm çıktıkça güncel olarak verilir. Girls of the Wild's`den başka bu hafta Nisekoi`den 2 ve Feng Shen Ji`den 1 bölüm var.

Son olarak geçen haftalarda Hajime No Ippo`nun düzenli olarak geleceğini söylemiştim ama son zamanlarda kendimde anlam veremediğim halde edit yapmayı boşlar oldum ve serinin editörü olarak bunun için gerçekten üzgünüm. O yüzden bu hafta Hajime No Ippo`dan yeni bölüm veremiyorum ama önümüzdeki haftadan itibaren tekrar düzenli bir şekilde devam edeceğimi umuyorum. Keyifli Okumalar...

Iron Man

Feng Shen Ji III: 04

Girls of the Wild's: 123-132

Nisekoi: 45-46

10 yorum:

 1. Guncel icin cok tesekkur ederim!

  YanıtlaSil
 2. Güncel için teşekkürler :) Nisekoi'nin animesi bitti mangası artık daha çok kıymete biner herhalde :) Ben hem anime hem mangasını takpiteydim tabi. Tam anime Türkçe çevirisini geçiyor geçti falan derken bitti :)

  YanıtlaSil
 3. Teşekkürler :)
  Ellerinize sağlık :)

  YanıtlaSil
 4. 10 bölüm gow var gelde sevinme :D ellerinize sağlık :)

  YanıtlaSil
 5. Az olsun, öz olsun ama sürekli olsun! Son zamanlarda kapanışlarını duyuran fansubları duydukça üzülüyorum yaa :(

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bu okuyuculardan kaynaklı. Bir teşekkür etmeye tembellik edip bir de üstüne hesap sorar gibi yorum yazarlarsa bu işi gönüllü olarak yapan kişileri de bir zaman sonra bıktırmaya başlatıyor. Grupların tek kapanma sebebi bunlardır yani.

   Sil