23 Mart 2014 Pazar

YGS Günceli

Genel Seri Durumu

Herkese merhabalar. Bir pazar güncelinde daha manganın adresi Tortuga'da bir aradayız. Bu hafta sizlere çok özel bir güncel hazırlayamadık; ama yine de tatmin edici boyutta olduğunu söylemek mümkün. Zaten bildiğiniz üzere son derece yoğun zamanlar bunlar. Bir yandan seçimler hızla yaklaşıyor, herkesin gözü kulağı gündemde; diğer yandan üniversitelerde vizeler başladı, bu yoğunluk bir süre daha devam edecektir de. O nedenle, bilmiyorum ekip arkadaşlarım benimle aynı fikirdeler mi ama bu aralar beklentilerinizi düşük tutmanızda fayda var.

Ve tabi YGS... Herkesin malumu, bugün her sene 2 milyon civarı kişinin katılımıyla ülkenin en önemli olaylarından biri haline gelen YGS vardı. Sınav salonundan kimileri sevinçli ayrıldı, kimileriyse üzgün. Biz de bugün sınava girmiş olan tüm arkadaşlara geçmiş olsun diyelim. Azıcık manga okuyun dinlenin. Ben de o koca koca Türkçe paragraflarının ardından sizi daha fazla yormayayım ve güncelle baş başa bırakayım. Kalın sağlıcakla.

- Solid Snake

Bu hafta verdiğimiz Hajime No Ippo güncelinde daha önce verilen 533. ve 534. bölümde mevcut ve 533. bölümde 2 sayfada değişiklikler yapıldı. Arşiv yapanların bu bölümü değiştirip yenisi eklemeleri daha iyi olur.

- Iron Man


Duyuru:
Çevirmen Aranıyor!

Feng Shen Ji II: 59

Girls of the Wild's: 116-117

Hajime no Ippo: Cilt-59

Iron Knight: 08

Nisekoi: 36

QP: 24-25

Sanctuary: 32-33

Twelve Nights: 15

7 yorum:

 1. Ellerinize sağlık :)
  Teşekkürler :)

  YanıtlaSil
 2. Elinize sağlık arkadaşlar, sözlüksüz manga okuyacak kadar ingilizcem var ama finaldi vizeydi ödevdi derken pek zaman bulamıyorum yoksa yardım etmek isterdim. Tekrardan elinize sağlık.

  YanıtlaSil
 3. Guncel için Teşekkürler. Ellerinize Sağlık.

  YanıtlaSil
 4. Yani artık günceller daralacak sınavlar geliyor sağdan sağdan :D Güncel için teşekkürler.

  YanıtlaSil