30 Mart 2014 Pazar

30 Mart Günceli

     


     Herkese merhabalar. Bu hararetli seçim gününde de sizleri memnun edecek bir güncelle karşınızdayız. Sınav döneminin çevirmen ve editör arkadaşlarımız üzerindeki etkisi serilerimize de yansıyor doğal olarak ama sizi güncelsiz bırakmayacağımıza emin olabilirsiniz. Sınavlar bitene kadar çıtamızı biraz düşüreceğiz.

     Güncel yazımızda bahsetmemiz gereken iki önemli husus var. İlk olarak, çevirmen ihtiyacımızın hala güncelliğini ve aciliyetini koruyor. Başvurularınızı bekliyoruz. İkincisi ise chate yazılan ve her hafta tekrarlanan soruların bize verdiği rahatsızlık. Güncel günümüz Pazar günüdür. Bu hep böyleydi. Lütfen her hafta aynı şekilde ve ısrarla hangi serinin ne zaman geleceğini sormayın. Aksini belirtmediğimiz takdirde geç saatlerde de olsa güncelimiz Pazar günü gelecektir. Lütfen Pazar gününü bekleyin.

     Bu kadar yazı yeter sanırım. Buyurun güncelimiz, iyi okumalar...

- meeteor

     Nisan ayında vizelerim başlayacağı için çeviri yapamayacağım. Fakat her güncelde 1 sayı verecek şekilde çeviriler hazır durumda. Yani 4 hafta boyunca 4 sayı gelecek. Her hafta 1 tane. Umarım yeterince açıklayıcı olmuşumdur. Okumadan sorular sormamanızı rica ediyorum.

- BuDu


Duyuru:
Çevirmen Aranıyor!


Akame ga Kill! Zero: 04

Assassination Classroom: 29-31

Feng Shen Ji II: 60

Girls of the Wild's: 118-119

Nisekoi: 37

QP: 26

6 yorum: