19 Ocak 2014 Pazar

Crows Günceli


Merhabalar değerli takipçilerimiz! Bildiğiniz üzere geçen hafta daha önce de duyurduğumuz gibi finaller ve diğer sınavlar sebebiyle güncel vermedik. Bu kısa aranın ardından olağan tempomuzla devam ediyoruz. Lakin bazı serilerimizin bu güncelde olmadığını fark edeceksinizdir. Benim ve ekibimizdeki birkaç arkadaşın sınavları hala devam etmekte, bu sebeple bu hafta da aktif olamadık. Özür diliyor ve yarıyıl tatilinde bunu fazlasıyla telafi edeceğimizi umuyoruz.  

Bu güncel, bizler için önemli bir anlam ifade eden güncellerden. Başlangıç serilerimizden biri olan Crows'u tamamlamanın mutluluğu ve gururu içindeyiz. Dile kolay, tam 26 cildi yarım yıl gibi kısa bir zamanda bitirdik. Serinin çevirmeni luffydesper'i ve editörü sorumsuzca'yı ne kadar takdir etsek azdır herhalde. Zamanlarından feragat edip insan üstü bir performans sergileyerek haftada bir, kimi zaman da iki cildi sizlerle buluşturdular. Ek olarak serinin ilk safhalarında emeği geçen cezaci, Mr. Sinan ve Keyserav'a da çok teşekkürler. Geriye birkaç ekstra bölüm kaldı, onları da haftaya yayımlayacağız. Akabinde ise kronolojik sırayı izleyerek Crows'un devam serilerinden QP'ye başlayacağız. 

Değinmem gereken bir diğer konu da çevirmen ve editör arayışında olmamız. Biliyorum, hepiniz halihazırdaki serilerimizden daha fazla bölüm okumayı veya yeni serilere başlamamızı istiyorsunuz. Bunun gerçekleşebilmesi için daha fazla çevirmen ve editöre ihtiyacımız var. Böyle bir düşüncesi olan arkadaşlar, bu güzel ortamda sizleri de görmekten büyük mutluluk duyarız. Lafı daha fazla uzatmadan yazımı sonlandırıyor ve herkese keyifli okumalar diliyorum.

-Solid Snake

Akame ga Kill! Zero: 02

Arago: 38

Crows: Cilt-25/26

Feng Shen Ji II: 48-49

Hajime no Ippo: 513-526

Iron Knight: 04

Priest: Cilt 09

Shin Angyo Onshi: 11

Twelve Nights 10

Ubel Blatt: 118-119

8 yorum:

 1. la bu bana ceza mı 40 gb ye yakın manga arşivim var ben belki 5 gb falanını okumuşumdur gerisini okumuyorum okuyasım gelmiyor Air Gear ve Nisekoi okumak istiyorum onlarıda okuyamıyorum. Yanlış anlamayın şikayet etmiyorum sadece durumumu arz ediyorum. Şikayet etmeye hakkımda yok çünkü sizin Nisekoi güncelini vermeyi benim okumamdan daha çok istediğinizi düşünüyorum, inaniyorum.

  Zaichii de o kadar gör hiç ilgilenme gel şimdi deli dana gibi güncel bekle hayat sürprizlerle dolu

  Güncel için teşekkürler :D

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çevirmen arkadaşın sınavları yeni bitti tekrar aktif olacaktır. Haftaya büyük ihtimal Nisekoi günceli kaldığı yerden devam eder.

   Sil
  2. Canı sağolsun gerisi teferruat :)

   Sil
 2. VEGABOND GÜNCELİ NE ZAMAN GELECEK ??

  YanıtlaSil
 3. hajime no ippo indirmede 513den 523e kadar olan bölümler yok üstad

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. 513-523 arası Cilt-57'nin içindeler.

   Sil
  2. tamam üstad tşk ederim... çalışmalarınızda Allah kolaylık versin

   Sil