24 Kasım 2013 Pazar

Güncel


Merhaba arkadaşlar, güncelimizin bir adı olmadığı gibi bu hafta verecek bir güncelimiz de yok. Bu hafta üst üste gelen aksilikler nedeniyle çok fazla bölüm çıkartamadık ve grup olarak aldığımız karar neticesinde güncel vermekten vazgeçtik. Haftaya toplu halde daha çok bölüm vereceğiz. O nedenle kusura bakmayın.

Bu hafta aramızdan 2 arkadaş ayrılıyor. Değerli çevirmenlerimizden Res ve değerli editörlerimizden Alter okulları nedeniyle bir süre ara verecekler. Bugüne kadar verdikleri emeklerinden ötürü kendilerine teşekkür ederiz.

Geçen hafta belirtmiştik ancak pek geri dönüş olmadı. Priest serisi için Scan yapacak bir arkadaş aranıyor, Scan yapmayı öğreteceğiz. Boş vakti ve bilgisayarı ortanın üstü olması yeterlidir. Ayrıca bir Editör'e de ihtiyacımız var, başvurursanız seviniriz. Haftaya görüşmek üzere beklemede kalın.

Tortuga Çeviri


5 yorum:

 1. Hacı scan dediğin balon temizleme mi?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Hayır mangayı canlandırma diyebiliriz.Balon Temizleme ayrı bir olay. Scan için çok PS bilmene gerek yok PC'n iyi olsun yeter gerisini öğreteceğim.

   Sil
 2. Ya ben gintama ya bulaşmak istiyordum ama işte ne yapsam bilemiyorum en azından bir takıma katılsam doyordum. Ne kadar sürüyor bu iş? Benim pc i7 ekran 2gb ram 4 ama servise göndereceğim 20 gün falan yok ki daha gondermedim

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Servisten geldikten sonra iletişime geçersen yardımcı oluruz.

   Sil
  2. Hacı etemgalaxys3@gmail.com ekle mesaj at konuşalım

   Sil