17 Kasım 2013 Pazar

Çernobil'in Gölgesi Günceli

ch3rl0b11n: Sonunda geri döndüm!

Merhaba arkadaşlar, yine bir güncel ile karşınızdayız. Bu hafta her zaman olduğu gibi bütün serilerimizden bir şeyler serpiştirdik. Biri az geldiyse diğerini çok verdik. Yani her zamanki tempomuzla devam ediyoruz. :)

Gelelim yeni haberimize, bu hafta yeni bir serimiz var. Bazı arkadaşların önceden haberi vardı ama bilmeyenlerede duyuralım. Yeni serimizin ismi Nisekoi. Seriyi Zaichii grubundan devraldık. Daha önce Zaichii tarafından ilk 4 bölümü yapılmıştı. Ama çevirmen ve editör arkadaş en baştan başlamak istediler, bu nedenle Zaichii grubuna geçmiş bölümlerde verdikleri emeklerden ötürü teşekkür ederiz. Serinin çevirmeni ise grubu ilk kurduğumuz zaman aramızda olup, daha sonra özel işleri sebebi ile ayrılmak zorunda kalan ch3rl0b11n`den başkası değil. Buradan ona aramıza tekrar hoş geldin diyorum.

Son olarak bazılarınızın bildiği üzere serilerimizi yüklediğimiz SolidFiles`ın dosyalarımızı silmesi sebebi ile serileri indirmede bir süre sıkıntı olmuştu. Büyük çoğunluğu giderildi, ama halen bazı eksikler var onlarda en kısa zamanda giderilecektir. Keyifli okumalar...

Iron Man

Not:Bir adet Scan yapacak arkadaş aramaktayız, bilmesi önemli değil öğreteceğiz. Bilgisayarının iyi olması ve boş zamanının biraz fazla olması yeterlidir.

Hajime No Ippo: 486-492

Feng Shen Ji II: 33

Priest: Cilt 2

Crows: 53-54

Arago: 31

Last Game: 07

Sanctuary: 07

Twelve Nights: 04

Shin Angyo Onshi: 02

Nisekoi: 01-05

6 yorum:

 1. Ellerinize sağlık :)
  Teşekkürler :)

  YanıtlaSil
 2. sevgili admin güncellerinizi ilgi ile takip ve yattığınız işten dolayı sizi canı gönülden kutluyorum.bir de bir şey sormak istiyorum güncellerinizde niye vagabonda ter vermiyorsunuz?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Daha önce ki güncellerimizi görmediğinizi varsayarak sorunu cevaplıyorum. Vagabond cilt halinde çıkartıyoruz nedeni ise mangaka cilt olarak yayınladığında sayfalarda değişiklik yapıyor ve bizde sizin tam sayfa okumanızı istiyoruz. Cilt olarak çıktı çevirisi yapıldı scan çıkmasını bekliyoruz 1-2 hafta içinde o da eklenecektir. Teşekkürler.

   Sil
 3. Teşekkürler. dolu bir güncel. Hajime No Ippo için cesaretinizi tebrik ediyorum.
  Priest indiremedim. Sorun mu var?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Priest boyut büyük olduğu için üyelik girişi yapmak gerekiyor.

   Sil
  2. teşekkürler açıklama için. sorun değil o zaman. üyelik gırla zaten:)

   Sil