10 Kasım 2013 Pazar

10 Kasım Günceli

Ne mutlu Türküm diyene!

Merhaba arkadaşlar, 1 haftanın ardından yine beraberiz. Bu hafta yeni bir seriye daha başladık, geçen aylarda duyurmuştuk Smoker grubumuza katıldı ve sonunda çalışmaları başlatarak ilk cildi veriyoruz.

Serimizin adı Priest. Toplam 16 ciltten oluşuyor, haftada 1 cilt vererek gitmeyi planlıyoruz. Kısaca bilgi verirsek, Kore yapımı bir Manhwa. Soldan sağa doğru okunur, çizimleri biraz değişik ama her şey çizimden ibaret değildir ve şahsen ben beğendim. Seri Western ağırlıklı ve konu mükemmelliği ödülü almış bir şaheserdir. 2011 yılında da aynı isimle bir filmi çıkmıştır. Evet genel olarak böyle seveceğinizi umuyorum.

Diğer serilerimize geçersek her seriden yine bir şeyler serpiştirdik. Feng Shen Ji zaten güncele geldi. İngilizce grup yaptıkça bizde oradan ilerleyeceğiz. Diğer serilerde normal seyrinde ilerliyor bir sıkıntı olmadığı sürece her hafta bölüm vereceğiz ve biraz hızlanmaya çalışacağız. Bu kadar bilgi yeterli gelecek hafta bir aksilik olmazsa görüşmek dileğiyle esen kalın. İyi okumalar...

Zori

Hajime No Ippo: 482-485

Feng Shen Ji II: 32

Priest: Cilt-1

Crows: Cilt-15

Arago: 29-30

Last Game: 05-06

Twelve Nights: 03

Shin Angyo Onshi: 01

5 yorum: