27 Ekim 2013 Pazar

Bugün Günlerden Güncel


Merhaba arkadaşlar yeni bir güncel ile tekrardan karşınızdayız. Geçtiğimiz hafta söz verdiğim gibi Feng Shen Ji'den bol bol bölüm veriyorum. Ayrıca Ippo verememiştik bayram dolayısıyla aksamıştı bu yüzden bu hafta ki bölümler umarım geçtiğimiz haftayı telafi eder.

Aramıza yeni arkadaşlar katıldı ve haftaya yeni bir seriye daha başlayacağız, her serimizden bölüm vermeye çalıştık beğeneceğinizi umuyorum. Vagabond`un akıbetini soranlar oldu. Tekrar hatırlatmakta fayda var. Şimdi serinin mangakası Takehiko Inoue seriyi cilt haline getirirken sayfalarda değişiklikler yapıyor. Bizde serinin aslı cilt hali olduğu için seriyi cilt halinde, sizlere en kaliteli şekilde sunmaya çalışıyoruz. Ve geçtiğimiz günlerde serinin yeni cildi çıktığı için 1-2 hafta sonra yeni cildi veririz diye düşünüyoruz. O yüzden günceli bir kaç hafta daha beklemeyin.

Ve bir diğer serimiz Akame ga Kiru sonunda güncele geldi çeviren ve editleyen arkadaşlara teşekkür etmekte fayda var ve seri aylık olduğundan her ay çıktığında eklenecektir. Bu kadar konuşma da yeterli olur sanırım, iyi okumalar dilerim.

Zori


Hajime No Ippo: 473-477

Feng Shen Ji II: 14-20

Crows: Cilt-12

Akame Ga Kiru: 40-41

Arago: 26

Twelve Nights: 01

Sanctuary: 02-04

Last Game: 03

10 yorum:

 1. Öncelikle güncel için teşekkürler Feng Shen Ji II nin 20. bölümünün indirme linki sorunlu bunu belirtmek istemiştim indirme yapılamıyor skydrive da indirme işlemi daha kolay ve daha hızlı yapılabiliyordu başka bi siteye upload yapmanız pekde iyi olmamış.Tekrardan teşekkürler çalışmalarınızın devamı dileğiyle.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Kesinlikle sorun yoktur defalarca kontrol ettim. Ayrıca Skydrive hesabımızın kullanım limiti dolduğundan mecburi olarak geçiş yaptık.

   Sil
  2. ilk denediğimde sorun çıkıyordu şimdi indi benden kaynaklı herhalde tekrar teşekkürler

   Sil
 2. Teşekkürler :)
  Ellerinize sağlık :)

  YanıtlaSil
 3. Tüm serileriniz için çok teşekkürler.Ellerinize sağlık.Allah razı olsun.Şu anda çok mutluyuym nedense ......

  YanıtlaSil
 4. Çok başarılı bir ekip elinize sağlık güncel için teşekkürler

  YanıtlaSil
 5. Hacılar nineler dedeler..
  Çeviriler için çok teşekkürler. Ellerinize sağlık. Bayağı iyi çalışıyorsunuz şükürler olsun..
  Crows gibi bir mangayı bizlere kazandırdığınız için teşekkürler bu arada. Sizin sayenizde Crows gibi bir mangayı okuma şerefine eriştim. (Mübarek asiller gibi konuşuyorum)
  Narin ellerinizi birazcık daha yormanızı isteyeceğim Crows konusunda. O güzel gözlerinizi , ellerinizi ve beyninizi birazcık daha yorup birazcık yardırma yaparsınız acayip şekilde anlatamayacağım biçimde mutlu olurum.
  Tekrardan güncel için teşekkürler. Kolay gelsin..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Crows ilk başlayacağımız zaman bölüm sayısına bakılarak haftada 1 en fazla 2 bölüm olarak kararlaştırılmıştı ancak Çevirmen ve Editör arkadaşlarımızın yüce desteği ve azmi sayesinde bu rakam 1 cilte çıktı kimi günceller de yine 2 cilt vermeye devam edeceğiz.

   Sil