22 Eylül 2013 Pazar

Sona Eren Tatil Günceli


Merhaba Arkadaşlar;
    
    Yeni ve güzel bir güncel ile karşınızdayız. Bu hafta uzun süredir Japonca'dan çeviri yapılması gerektiği için veremediğimiz Vagabond`u sonunda sizlere sunuyoruz. Japoncadan çevrilmesine yardımcı olan Bolaykim FanSub`a ve FallenOne`a teşekkürlerimi bir borç bilirim. Bir de daha önce verdiğimiz 304. ve 305. bölümlerde değişiklikler olduğu için şu an verdiğimiz 35. cildi indirmenizi tavsiye ederim. Vagabond hakkında, son olarak daha önce belirttiğimiz üzere, serinin Manga-ka`sı seriyi cilt haline getirirken sayfalarda değişiklikler yaptığı için bundan sonra bizde seriyi cilt halinde yapma kararı aldık. Serinin 36. cildi de şu anda çıkmadığı için yeni cildin çıkmasını bekleyeceğiz. Yeni cilt çıktığında görüşmek üzere... 

Diğer yandan, Feng Shen Ji 2. sezonuyla kaldığı yerden devam ediyor, hızlı bir şekilde günceli yakalayacağına emin olabilirsiniz. Crows editörümüz Cezaci okul nedeniyle aramızdan ayrıldı, haftaya son bölümünü verecek. Bugüne kadar verdiği emeklerinden ötürü kendisine teşekkür ederiz.

Bir diğer konu Assassin's Creed IV - Black Flag mangası. Görüldüğü üzere bir çok grup bu seriye çıkar çıkmaz el attı. Bu bizi durdurmayacaktır, özellikle koyu Assassin's Creed fanı olan serinin editörü Zori`yi. Biz yaptığımız halde seriyi devam ettirmekte veya bırakmakta özgürler. Biz ise seriyi kesinlikle bırakmayacağız.

Keyifli Okumalar...

Iron Man


Hajime No Ippo: 447-452

Feng Shen Ji II: 01-02

Vagabond: Cilt 35

Crows: 26-27

Akame Ga Kiru!: 33-33.5

Arago: 20-21

Paladin: 34-43

See You Again: One Shot

5 yorum:

 1. Ellerinize sağlık :)
  Teşekkürler :)

  YanıtlaSil
 2. teşekkürler vagabond çevirileriniz çok güzel elinize sağlık :)

  YanıtlaSil
 3. Bir süredir takip ediyordum ama yazmak bugüneymiş. Teşekkürler, ellerinize sağlık.

  YanıtlaSil
 4. Güncel için teşekkürler.Ellerinize sağlık

  YanıtlaSil
 5. Güncel için teşekkürler. Hajime no ippoda en yakın zamanda güncele gelmenizi ve ilk bölümleri çevirmenizi beklemekteyim.

  Tekrardan teşekkürler ve ellerinize sağlık.

  YanıtlaSil