7 Temmuz 2013 Pazar

I am Tortuga


Merhaba arkadaşlar yeni bir güncelle daha karşınızdayız. Bu hafta gelen güzel haberlerin ardı arkası kesilmiyor.

Öncellikle aramıza yeni katılan üyelerimiz var. İlk çevirmeye karar verdiğimiz serilerimizden Feng Shen Ji`yi çevirecek arkadaşımızın meşguliyeti yüzünden bir süredir bekletiyorduk. Ama seriyi çevirmeye gönüllü olan luffydesper aramıza katıldı ve ilk bölümlerini vermiş bulunmaktadır. Diğer bir serimiz olan Maken-X`i editleyecek arkadaşımız Mystogan`da aramıza yeni katılmış bulunmaktadır. Ve son olarak Makai No Ossan`ı editleyerek, editörlüğe yeni başlamış olan Scarlet var. Hepsine gönülden bir hoş geldin diyelim ve yapacakları serilerde başarılar dileyelim. :)

Diğer bir güzel haber ise önümüzdeki haftalarda 2 yeni serimiz daha olacak. İlki Mangatürk ortaklığında gerçekleştireceğimiz Mnaki`nin yarım kalan serisi Vagabond. Diğeri ise çok seveceğinizi düşündüğümüz yeni serimiz Arago. 

Son olarak serileri cilt cilt güncelledik ve Hajime No İppo`nun ilk verdiğimiz 3 bölümü yeniden düzenlendi. Bunlarında duyurusunu yaptığıma göre lafı fazla uzatmadan sizi yeni bölümlerle baş başa bırakayım. Keyifli okumalar.

Iron Man

Hajime No İppo: 402, 403, 404

Feng Shen Ji: 01, 02

Crows: 05, 06

Akame Ga Kiru: Cilt 2

Makai No Ossan: 21-30, 31-40, 41-50, 51-60, 61-70

1 yorum: